Moře života

Moře života aneb Vědomí sebe hledej ve spojení s přírodou

Vydejte se po stopách Univerzálního vědomí Země, alpskou přírodou do spojení se srdcem Matky Země.

Fotografie v knize pochází z Národního parku Vysoké Taury v údolí Gastein, oblast Salcburk.

„Moře života“ je v pořadí druhá autorská kniha z mé spisovatelské dílny. Zatímco první kniha „Řeka života“ byla věnována lidské mysli, druhá kniha je věnována lidskému vědomí.

žánr: životní styl

V osobní i terapeutické praxi se osvědčila cesta k sobě skrze přírodu, všeobjímající náruč Země. Pobytem v ní se lehce obnovuje psychické i fyzické zdraví, navíc zde má každý z nás možnosti poznat přirozené zákonitosti života, harmonizovat se. Uvědomění spojitosti sebe se vším živým je základ cesty k celistvosti. V přírodě lze najít ztracenou sílu, zbavit se přebytečných myšlenek, uvolnit potlačené emoce, a také se vyznat sami v sobě: jaké poselství přináší to, nad čím přemýšlíte nebo co cítíte.

Ta stejná síla v přírodě je obsažena v těle člověka. Síla hor působí velmi silně. Dokážu vnímat absolutní spojení se vším. Transformuje se zde snadněji mysl od starých přesvědčení a předsudků na inovativní a inspirující myšlenky. Za těmito účely nejraději navštěvuji rakouské Alpy v oblasti Národního parku Vysoké Taury. Odpočívám a užívám si volný čas právě tady, horami obklopena a milována. Intenzivněji zažívám větší svobodu, navyšuji frekvence vědomí, docházím ke kontaktu s původní moudrostí. S otevřeným srdcem putuji horami, uvědomuji si, že Láska umocňuje tvůrčí proces, aby z něj dílo, které právě čtete tuto hodnotu vyzařovalo.

Proč byste vy sami měli hledat spojení s přírodou? Co by vám to mělo přinést?

Na tuto otázku si dokážete odpovědět jedině vy sami, dovolte si intenzivní pobyt v přírodě, objevte její tajemství a sílu. Kniha obsahuje klíče k jemnému světu Ducha.

Zkuste porozumět symbolům a obrazům, skrze které k vám Matka Země hovoří.

Ve spojení s přírodou dokáže člověk víc, než si myslí.

Životní prosperita nemusí znamenat mít dostatek hmotného zabezpečení, ale především duševní bohatství.

Za opravdu komfortní zónu považuji půdu plnou živin, křišťálově čistou vodu i vzduch.

Pohodlný život ve městě již není schopen zajistit pro mnohé lidi podmínky, aby se cítili být úplně zdraví.

Samotným pochopením směřování své vnitřní síly, je možné předejít vyčerpání.

Milí čtenáři, neváhej se inspirovat nejen touto knihou, ale hlavně přírodou, dostane se ti netušené fyzické odolnosti a psychické pohody.

V příznivém naladění se lépe dokážeš orientovat na své cestě životem i ve vztazích, získáš inspirace pro svoji práci a kdo ví, třeba se v tobě objeví pocity nejvyššího štěstí a blaha, které mě provázely při tvoření právě této knihy.

S láskou, autorka knihy Oldřiška Kališová


Objednávkový formulář


Kniha
Cena

Cena
Za obě knihy získáváte slevu 60kč.


Doručovací informace