Rozezpívej srdce česka

ÚČAST na projektu ROZEZPÍVEJ SRDCE ČESKA

Přejete si stát se sponzory hudebně terapeutického projektu a vydání Zpěvníku? 

Vaše finanční dary jsou předpokladem, že se dílo uveřejní. Informujte se více osobně: oldriska.info@seznam.cz nebo 604383073

číslo účtu: 216798605/0300

Od útlého věku hraji na klavír, kdysi jsem zpívala v pedagogickém sboru. Mezi mými předky byli hudební pedagogové,odtud zřejmě plyne skladatelský talent.

V současné době se věnuji terapeutické činnosti pro děti a rodiče.

Vytvořila jsem Zpěvník Česko-moravských manter tak zvaně "po našem". Mantry (jednoduché písně) vycházejí z naší kultury a rytmu, tudíž tělu a psychice vlastní.

V našem školství i společnosti místy chybí bezpečná komunikace na základě důvěry. Hudební nahrávky zpěvníku by mohly podpořit především učitele, aby se děti cítily ve školce a škole vlídně a nezlobily.  Ony totiž tím zlobením na něco upozorňují nás dospělé. Když si společně zazpívají mantry, jistě se atmosféra v místnosti a kolektivu zlepší. Již jsme zkoušeli několik písní s dětským sborem nazpívat, dle reakcí dětí to fungovalo.

Umění a nezávislý spirituální rozměr umožňuje nám lidem najít v životě cestu ven z potíží, zůstat nad věcí.

Díky tomu, že například vhodný zvuk dokáže optimálně naladit mysl i tělo na řešení životních výzev. V mém osobním životě se osvědčilo, že dobře zvolená hudba léčí.

OK 2023 - 2024