severní stezka Alpy

INFO K CHARAKTERU PUTOVÁNÍ severní stezkou, co nabízí prostor

GASTEINERTAL se nachází v zóně Národního parku Vysoké Taury *Hohe Tauern v Rakousku, spolkové zemi Salcburk.

Nejzajímavější na údolí Gastein je, že tu máte naprosto úžasné podmínky k jakémukoliv způsobu turistiky i léčivému odpočinku. Stezky v rámci meditačního putování absolvujeme ve střední turistické náročnosti. Jedno-duch-ým stylem budeme putovat do energeticky zajímavých míst, zvláště těch, kam turisti běžně nechodí.

V horách je k dispozici intuice ve větší intenzitě. Aniž byste si to dokázali představit, harmonizační procesy přispívají k míru, větší lehkosti, hlubší radosti a spojení s Duchem. Jezdím sem pravidelně od roku 2008 s rodinou nebo sama, občas se skupinou.

Pracovala jsem na alpských boudách a poznala tak život sedláků i místních lidí. Minulé roky jsem vnímala jako prověrku směru životní cesty, během které jsem poznala, že: Láska, odhodlání a důvěra překoná omezení a překážky!

Pobyt v Alpách pomáhá utřídit myšlenky, uvědomit si, jak dál na životní cestě a hlavně je tu prostor pro navýšení duševní i fyzické kondice. Rozhodla jsem se obnovit pravidelný kontakt s tím, k čemu mám největší vztah a zároveň to umožnit skupině podobných nadšenců.

V malé skupině podobně laděných lidí se během meditačního putování můžete věnovat sami sobě a nedělat si starosti o harmonogram cesty včetně organizačních záležitostí.

Místo pobytu nabízí:

ÚDOLÍ V ÚDOLÍ (údolí pohostinnosti, ticha, přírodních krás, energetických zajímavostí)

CHRÁNĚNÝ PARK BOROVIC LIMBA

VYSOKOHORSKÁ JEZERA

ENERGETICKÁ MÍSTA S PANORAMATICKÝMI VÝHLEDY

VODOPÁDY

LÁZEŇSKÉ VESNIČKY A MĚSTEČKA

KULTURU a KLID  

prostor pro KONSTELACE a KONCENTRAČNÍ CVIČENÍ

Volání v srdci a naslouchání Vědomí Ze-mě člověka přivádí na místa, která sou-zní se záměrem jeho Duše, zažít se v přirozené energii.

V údolí Gastein jsem BYTOSTNÍ POLE LÁSKY. Lásku můžete prožít jakkoliv, v mém případě je to bezbřehá láska k přírodě a horám.  

Přidejte se ke skupině + zažijte volnost + meditaci v pohybu.

Je na vás, co zde prožijete a do svého všedního života následně integrujete.

více info k rezervaci zde:

OK 2023

oldriska.info@seznam.cz