diagnostika kresbou

DIAGNOSTICKÁ KRESBA ve formě písma a kresby je dar intuice, kterou máme každý v sobě. Ne každý ji umí používat tímto způsobem. Nevadí, jsem tu pro vás, abychom vám pomohla vidět to, co přehlížíte a potřebujete si uvědomit. Uvědomění je velmi léčivý pomocník na cestě.

Když si nevíme v něčem rady a potřebujeme nahlédnout do problémových oblastí, které se ukazují v těle, ve vztazích a životě, pomáhám klientům pomocí diagnostické kresby nahlédnout do záznamů v energetických polí.

Vše, co prožijeme a co vytvořilo potíže v energetickém systému těla, rodiny a firmy * společnosti je zaznamenáno ve vašem energetickém poli a poli Země. V napojení na prostor Univerzálního pole získáme potřebné informace k tomu, co nám pomůže k harmonizaci, pravdě (skutečnosti), uzdravení, orientaci jak se vypořádat s problémy apod.

Samotné pojmenování souvislostí, které vytvořily potíže, ukáže cestu ven ze slepé uličky. Co s tím? Co si potřebujete uvědomit? Jak vystoupit z nefunkčního do nového fungujícího prostoru. Můžete si to představit tak, že otevřeme váš kredenc a některé přihrádky v něm. Samotná kresba už pracuje na tom, aby se srovnalo to, co nebylo v souladu s vesmírným řádem a pořádkem v životě. Může to ve vás vyvolat jakékoli reakce, vše je žádoucí. Zasunuté pocity, myšlenky a emoce jednou musí ven.

Jakým způsobem to uchopíte, je na vás. Jen vám posvítím na cestu.

Nebojte se vidět "za", je to velmi vysvobozující.

Diagnostiku kresbou je možné objednat na dálku, nejlépe však přijít osobně na individuální léčivou konzultaci, abyste s tím co se dozvíte, mohli začít pracovat uvnitř sebe. V novém nastavení budete jednat více s klidem, lehkostí a pomůže ke smíření se stavem věci, které třeba navenek měnit nemusíte. Pokud se od vás žádá přece jen akce, budete vědět, že jednáte v souladu.

Když ustojíte sebe, ustojíte celý svět...přestane vás bolet SRDCE a tělo. Bude se vám dařit v práci, ve vztazích získáte větší nadhled a prostor.

S úsměvem a lehkostí hlouběji dojdeš. Čeká tam na tebe Zdroj plný toho, co potřebuješ.

S Láskou

OK 2023