RECENZE po léčení

RECENZE DOSPĚLÍ

Kontakt na vás jsem dostala od své dobré přítelkyně. Hledala jsem na své cestě životem pomoc v určitých životních zákoutích a cestičkách. Paní Kališová mi velice pomohla její přímou terapií a dobře nasměrovanými otázkami cíleně vyvázat z mého podvědomí přímo do vědomí odpovědi na otázky na mně samotnou a okolí, které mně velice trápili. Transfer z podvědomí na vědomou úroveň mi přinesl velice silný emotivní zážitek a prožití na vědomé úrovni bylo o to intenzivnější, pevnější a trvalé. Poznamenalo mě to hluboko v mém životě. Z tohoto intenzivního prožitku čerpám neustále, moc děkuji. Č.

Děkuji za celý rok.Jste pro mě velkou oporou v situacích kdy už nevím jak dál.Už jenom to že jste je pro mě velká vzpruha. Moc často na Vás vzpomínám a těším se na setkání. Jestli pracujete hned po novém roce byla bych vděčná za lymfomasáž i s terapií tu také potřebuji. Mějte se moc a moc krásně HŠ

Dobrý den, my dvě jsme se viděli jen jednou, na festivalu, vaše články jsou pro mě pohlazením na tváři i na duši… škoda, že to mám k Vám daleko. Jako většina dnes zaměstnaných lidí jsem i já v práci pod tlakem, stresu se nevyhnu a z Vašich pozvánek na mě vždy dýchne láska, pohoda, klid a vždy si pro sebe ve Vašem textu něco podstatného najdu… Proto budu moc ráda, když mi i v tomto roce budete Vaše pozvánky posílat. S láskou R. K.

Mně se setkání moc líbilo, odpočinula jsem si a znovu si připomněla důležité věci, na které často ve shonu a pod spoustou očekáváních ostatních zapomínám... myslet sama na sebe. Zastavit se, prodýchat, usmát se, těšit se, pozorovat, chápat, nesoudit, nehodnotit... vychutnat si lahodný čaj, popovídat si :). Budu se těšit na další setkání, mějte krásné dny. D.M.  

Je moc hezké a pro mne velice inspirující to jak jste otevřena spirituálním sílám a světům. Pro mne je to zatím ještě tak říkajíc nepopsaná kniha. Nikdy jsem nebyl věřící, nikdy jsem se nezabýval duchovním světem. Vždy jsem ale ve svém nitru cítil a věděl, že existuje něco, co nás přesahuje a že záleží jen na tom, jak jsme naladěni a ochotni tyto věci vnímat, naslouchat jim a učit se z nich.  Dnes už vím že "univerzální vědomí", tak jak jste to nazvala, existuje. Jde jen o to si to plně uvědomit, otevřít se tomu a žít podle toho což nemusí být vždy tak jednoduché. Zároveň si začínám uvědomovat, že neexistují žádné náhody. Dokazuje to např.i to, jací lidé mi začali vstupovat do života od doby, kdy jsem začal objevovat svůj duchovní svět. Jsem proto přesvědčen že neexistují žádná náhodná setkání. Každý člověk v našem životě je buď testem nebo darem. No, je opravdu mnoho témat, o kterých bychom mohli diskutovat. M.S.  

Byl u Vás na terapii. Chci Vám pouze poděkovat za příjemnou zkušenost. Stav blaženosti, bezstarostnosti, sebejistoty a celkového klidu a míru v duši, který jste mi dokázala navodit mi vydržel až do večera a i v ostatních dnech ho zažívám, i když třeba jen na chvíli, a to dokonce i bez meditace. Nazývám to stavem propojení se s jednotou. Zažívám teď jakési období hledání sebe samého, do budoucna přemýšlím dokonce i o změně zaměstnání. Mám určitou vizi, v čem bych se rád realizoval a co bych dělal s nadšením a naplňovalo mě to. Co Vám chci ale také napsat je to, že od návštěvy u Vás snad každý den vidím nějaké znamení, které u mě vyvolává pocit, že se právě vydávám na cestu která je správná a že asi nadešel čas udělat důležité životní rozhodnutí a něco změnit. Prvním znamením které jsem zaznamenal hned při návratu domů od Vás bylo to že náš kocour na mě čekal před domem a když jsem k němu přišel, nechal se vzít a odnést domů. To se před tím snad nikdy nestalo - vždycky utekl. V dalších dnech jsem potkal např. náhodné lidi, kteří se se mnou začali bavit o věcech, na které zrovna myslím a o kterých jsme se bavili např. spolu při terapii. Často nad tím žasnu, protože toto se mi dřív nestávalo. Buď jsem teď tady na tyto věci citlivější a vnímavější, a nebo je to opravdu jakési znamení něčeho co má přijít. Nechávám tomu volný průběh, ale svou myslí tomu jdu naproti. Meditovat se občas snažím, ale musím se přiznat že na to mnohdy zapomenu a nebo jsem líný a neudělám si na to čas ikdyž vím, že 10min během dne má každý z nás. Každopádně bych za Vámi znovu rád zašel a minimálně si o všech věcech jen popovídal. Zatím ještě necítím potřebu, ale tuším, že to nebude dlouho trvat :)  Mějte se moc hezky, ať se Vám daří a jste spokojená ve všem co dělate a brzy třeba na viděnou. M. Š.

Lymfatická masaz, me nejen pomohla od par dolicku i cm, ale hlavně diky úžasné Oldřišce me nabijí pozitivní energii a celkove se mi tak nejak duševně ulevilo a cítím se lip, tezko se to racionálně vysvětluje, ale člověku je proste hrozne fajn ani neví proč, teda vi, diky Oldřišce a jejímu terapeutickemu působení jsem zatim na začátku, ale věřím, ze ty pozitivni účinky začnu čím dál víc vnímat. Někdy to chce se zastavit a začít vnímat svět kolem nás, i nás samotné úplně jinak, víc vnitřně, a když se zbavíme te naši pomyslné slupky, tak dokážeme mnohem víc než si myslíme.

Z tvých webových stránek jde krásná energie a teď, kdy jsem unavená jsou pro mne léčivé a pohlazením pro duši. Děkuji Děkuji, že jsi...... za vše .... co tvoříš..... za cestu, kterou jdeš a která se stále vyvíjí....za světlo, kterým svítíš nám všem, kdo jej cítí DĚKUJI celým svým srdcem Klára

RECENZE DĚTI

Po terapeutické návštěvě u tebe se moje 4-letá dcera zlepšila v jídle a přestala zadržovat stolici. Také její plačtivost zmizela, už není tolik uzavřená, byla v kolektivu dětí spokojená, více se projevuje a v noci klidně spí. E.L.  

Děkujeme vám za Kubíka. Jeho úzkosti ustoupily, začal navazovat kontakty s dětmi a ve škole, pozornost už vydržel během 3 vyučovacích hodin. Těšíme se, že k vám zase bude moci přijít. Chaloupkovi

Milá paní Kališová, Laura se už mnohem více směje, nutkavé myšlenky zvládá, už nepodléhá stavům, které bychom museli řešit na psychiatrii.T.Ž.

Děkujeme Oldřiško, je neskutečné, jaký pokrok díky jedné návštěvě naše Klára udělala. Už se nebojí kolektivu, dokonce mě požádala, jestli by mohla přede všemi zazpívat. Roky předtím nevzala ani tužku do ruky, aby něco nakreslila, natož si dovolila nějaký projev navíc. Díky za odblok. Jana (učitelka)